QRCode / Karekod Sistemi

QRCode / Karekod Sistemi

Tüm dünyada hızla bir dijitalleşme süreci devam etmektedir. Covid 19 süreci ile beraber bu hızlanma 3 kat daha hızlı ilerlemektedir. Artık eski usül kağıt baskı çok fazla maliyet, hijyen sorunları ve değiştirilemez fiyat ve içerik sebebi ile yerini dijital menü qrcode ve karekod sistemine bırakmıştır.

Bu hizmet için sizlere işletmeniz için bir hesap açıp, menü içeriğinizi ücretsiz olarak biz giriş yapıyoruz. Ürün, fiyat, ürün resmini vb. tüm materyal ile ilgil çalışmayı biz yapıyoruz. 1 ay ücretsiz kullanım için gerekli çalışmayı bitirdikten sonra karekod sistemini hazır hale getiriyoruz. 

Daha sonra sizlere restoran içi masa sayınız kadar qrcode / karekod kartlarından basıyoruz. Bu karekod kartları mevcut peçetelik kutuların yan tarafına denk gelecek şekilde 10x12 cm boyutlarına denk gelecek şekilde basılmaktadır. Bu kartlar ücretsiz olarak bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

Menü kartlarını restoran içi masalara yerleştirdikten sonra mobil cihazlarından karekod okutularak dijital menü görüntülenebilmektedir.

Karekod sistemi için iPhone cihazlarınızda kamerayı açarak okutabilirsiniz. Android cihazlarda böyle bir özellik hali hazırda olmadığı için karekod okuyucu uygulama indirmeniz gerekmektedir.


HİZMETLERİMİZ

Restoran/Cafe/Butik/İşletme

PAKET 1: BİREYSEL

Restoran/Cafe/Butik/İşletme

PAKET 2: KURUMSAL

Restoran/Cafe/Butik/İşletme

PAKET 3: KURUMSAL+


DEVELOPER KİTCHEN

DEVELOPER KİTCHEN Türk BayrağıMobil odaklı çözümler üretir

Fenerbahçe, Iğrıp Sk. No:13, 34726 Kadıköy/İstanbul

BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇ

Tel : 0850 305 80 24

GSM : 0545 503 73 78

Eposta : developerkitchen@gmail.com

Eposta : info@developerkitchen.com

DEMOKAYIT OL


HEMEN MESAJ AT

İletişim bilgilerini bize gönder. Biz sizi arayalım!


© DEVELOPER KİTCHEN 2020