Sepet/Sipariş Sistemi

Sepet/Sipariş Sistemi

Dijital Menü sistemine kayıt olarak restaurant/cafe işletmeye ait ürün menü listesi sisteme kayıt edildikten sonra qrcode/karekod/temassız menü aktif bir şekilde kullanıma hazır olmaktadır.

İşletmeye ait ürün sisteme girişi sağlandıktan sonra işletmenin sepet/sipariş sistemini sistem tarafında aktif hale getirildikten sonra websitesi aracılığı ile sipariş almaya başlayabilmektedir.

Ürün ve fiyat sistemde tanımlığı olduğu ve sipariş sistem özelliği aktif edildikten sonra işletmenin müşterileri işletmenin websitesi aracılığıyla sepete ürün ekleyebilir.

Sepete eklemek istediği ürünler tamamlandıktan sonra 'Adrese Teslimat' için ad soyad, telefon numarası ve sipariş notunu girdikten sonra Nakit veya KrediKartı seçeneklerini seçebilir. Ayrıca işletme sahibi MultiNet kart vb. yemek kartlarını ödeme olarak aldığını onayladıktan sonra bu kartlar ile ödeme seçeneği seçimi yapıldıktan sonra sipariş müşteri tarafından tamamlanmaktadır.

Sipariş sisteme düşmekle birlikte işletme sahibine SMS hizmeti olarak bilgilendirme mesajı ve ayrıca mail ile sipariş detayı ulaştırılmaktadır.

Böylece işletme sahibi sipariş hakkında hızlı bir şekilde bilgilendirme alabilmektedir.

Sistem üzerinden siparişi onaylayıp, siparişin hazırlanması, teslimatı ve ulaştırılması gibi sipariş durumunu güncelleyebilmektedir.


HİZMETLERİMİZ

Restoran/Cafe/Butik/İşletme

PAKET 1: BİREYSEL

Restoran/Cafe/Butik/İşletme

PAKET 2: KURUMSAL

Restoran/Cafe/Butik/İşletme

PAKET 3: KURUMSAL+


DEVELOPER KİTCHEN

DEVELOPER KİTCHEN Türk BayrağıMobil odaklı çözümler üretir

Fenerbahçe, Iğrıp Sk. No:13, 34726 Kadıköy/İstanbul

BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇ

Tel : 0850 305 80 24

GSM : 0545 503 73 78

Eposta : developerkitchen@gmail.com

Eposta : info@developerkitchen.com

DEMOKAYIT OL


HEMEN MESAJ AT

İletişim bilgilerini bize gönder. Biz sizi arayalım!


© DEVELOPER KİTCHEN 2020