Uygulamadan Para Kazanma Yöntemleri

Uygulamadan Para Kazanma Yöntemleri

Haziran 09, 2022

Tüm dünyada 5milyar insan mobil telefon kullanıcısı, bu kadar büyük bir pazar içinde telefon uygulamaları olmazsa olmaz durumdalar.

Tüm dünyadaki insanlar tüm işlemlerini mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Önümüzdeki yıllarda  kullanıcılar tüm dijital işlemlerini mobil uygulama üzerinden yapacaklar. 

Bu kadar büyük bir pazar ve bu kadar geleceğin olduğu bir sektörde pazar geliri de bir çok firma ve girişimci için fırsat oluşturmaktadır.

İşinizi veya iş fikrinizi oluşturmak için mobil uygulama üzerinden müşterilerinize hizmet vermeye başlayın. Onların ihtiyaçlarını karşılayarak iş modelinizi ortaya koyun. 

Mobil uygulama üzerinden yapılabilecek iş gelir modeli olarak; reklam yayınlama, ücretli uygulama, abonelik ve uygulama içi satın alma bunların başında gelmektedir.

İşiniz içerik hazırlamak ve bu içeriğinizi tüm dünyada farklı dillerde kullanıcılara sunmaksa eğer; bu iş için reklam yayınlamak tercih edilebilir bir gelir modeli olacaktır. Ülkemizdeki dolar kurunu dikkate aldığımızda tüm dünyaya sunulabilecek bir içerik ve reklam geliri iyi bir iş modeli olacaktır.

Bu noktada Developer Kitchen olarak bizler sizlere ihtiyacınız olan mobil uygulama alt yapısını sunmaya hazırız. İster kendi web siteniz üzerinden rest api ile uygulamanızı yayına alabilir veya bizim sizlere sunduğumuz ücretsiz panel üzerinden içeriklerinizi oluşturup mobil uygulamanızı App Store ve Google Play mağazasında yayınlayabiliriz.

#girişimcilik #mobiluygulama #reklamgeliri

Bunu paylaş :

Oturduğunuz yerden kendi mobil girişiminizi başlatın.

100₺ + KDV'den başlayan fiyatlarla

Bütün uygulama ekranlarınızı ve içeriğinizi siz yönetin

Şimdi Ara