Dijital Menü Nedir?

Dijital Menü Nedir?

Aralık 2, 2022

Dijital menü yeni nesil bir restoran, cafe ve otel menü sistemidir. Eski kağıt menü mevcut ekonomik koşullardan ötürü maliyeti artmakla birlikte, yenilenebilir değildir. Yenilenebilir demek menü üzerinde istediğiniz değişikliği anlık olarak yapamamak demektir. Menü üzerinde yeni ürün ekleme veya mevcut ürünü çıkartmak gibi ihtiyaçlarla birlikte, mevcut fiyatların güncellenmeside gerekmektedir.

Dijital menü işletmenizin menüsü üzerinde ürün değişikliği, fiyat değişikliği ve herhangi bir değişikliğe izin vermektedir. Dijital ortamda olan menü ile müşterileriniz gerçek ve anlık menüye ulaşabilmektedir. Müşterileriniz siparişlerini dijital menü üzerinden menüyü inceleyerek karar vermekte ve ister garson çağırıp siparişlerini verebilmekteler. İsterlerse dijital menü üzerinden oturdukları masaya sipariş verebilme imkanları vardır.

Dijital menü için masalara yerleştiriler qrcode (karekod)’u müşteriler telefonlarının kameraları ile okutmakta ve menüye erişim sağlamaktadırlar.

Ayrıca dijital menü bir web sitesi gibi de kullanılabilmektedir. Bu şekilde müşterileriniz arama motorları veya sosyal medya üzerinden paylaşımlarınız aracılığı ile web sitenize erişim sağlayıp adrese sipariş özelliğini kullanabilmekteler.

Dijital menü restoran, cafe ve oteller için günümüz koşulları için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Müşterilerinize dijital menü, sipariş sitemi ve yorum özelliği ile daha iyi hizmet vermenin tam zamanı.

Etiketler : cafe | dijital | karekod | menü | restoran | sipariş |

Restoran ve Cafeler İçin

Karekod Menü

Ayda 50₺'den başlayan fiyatlarla.

Menüyü dijitale taşıyın!

© Copyright Developer Kitchen. All right reserved.