Restoran ve Cafe İçin Web Site Neden Önemlidir?

Restoran ve Cafe İçin Web Site Neden Önemlidir?

Aralık 10, 2022

İşletmenin başarılı olması sadece sunduğunuz yemek ve içeceklerin lezzeti değil sunduğunuz hizmet kadar önemli web siteye de bağlıdır. Nasıl sunduğunuz yemeklerin lezzetini önemsiyorsanız, sunumuna dikkat ediyorsanız menü sunumuda çok önemlidir.

Klasik kağıt menü kullanıyorsanız, bir zaman sonra yıpranmış ve bir çok kişinin elinden geçmiş kağıt menüler bir çok kez fiyat güncellemesi nedeni ile karalanmış veya fiyat etiketleri yapıştırılmış oluyor.

Ayrıca sunulan klasik menü de daha önce menüde ki yemeği ve içeceği denemiş diğer müşterilerin yorumlarına ve puanlamalarına ulaşamıyorsunuz. Ancak dijital menü ile menüler artık daha dinamik! Müşterilerin yaptığı yorum ve puanlamalar ile daha çekici menüye sahip olabilirsiniz. 

Günümüz teknoloji dünyasında ise tanıtım için el broşürlerine bağlı kalan yok. İnternetin sunduğu tüm imkanları sonuna kadar kullanmak gerek. Sadece fiziken değil, internet ortamında da var olmak restoranlar için en önemli faktörlerden biri.

Peki işletmeler için dijital menüye geçiş nasıl olmalı?

Öncelikle ücretsiz kayıt olmak için, bir hesap oluşturunuz. Daha sonra menü için ilgili kategorileri oluşturunuz. Örnek : Kahvaltılar, Tostlar, Hamburgerler, Tatlılar, İçecekler vs. Daha sonra her bir kategori altına eklemeler yapınız. Bazı menü için alt ürün eklemek gerekebilir. Örnek pizza için küçük, orta ve büyük şeklinde çeşitler için alt ürün olarak ekleme yapınız.

Her bir ürün için uygun fotoğraflar eklemeyi unutmayınız. Fiyatlarınızı “Hızlı Fiyat” ekranından kolay bir şekilde eklemeye yapabilirsiniz.

Tüm menüyü eklediyseniz, her şey hazır demektir. Sistem size otomatik sub domain oluşturacaktır. Bu sub domain üzerinden dijital menüyü test edebilirsiniz. 

Her şeyden memnun kaldıysanız artık işletmeniz için uygun bir domain satın alıp, ödeme yapıp işletmenize ait domaini müşterileriniz ile paylaşarak dijital menü kullanımına başlayabilirsiniz.

Dilerseniz işletmenizde masalara karekod kartları koyarak müşterilerinizin menüye ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Bu şekilde kağıt masrafını ve eski menü kullanımını tamamen kaldırabilirsiniz.

Müşterileriniz her şeyden memnunsa, artık siparişlerinizi masalardan almaya başlayabilirsiniz.

Siparişler sistem üzerinden e-posta ve sms olarak veya panel üzerinden “Siparişler” ekranından takip edebilirsiniz.

Herhangi bir sorun yaşama durumunda lütfen bize ulaşınız.

Etiketler : cafe | dijital | karekod | menü | qrmenu | restoran | tesmassız |

Restoran ve Cafeler İçin

Karekod Menü

Ayda 50₺'den başlayan fiyatlarla.

Menüyü dijitale taşıyın!

© Copyright Developer Kitchen. All right reserved.